06.08.2015

Team Coaching LAB – Szkoła Team Coachingu po raz pierwszy na Śląsku!

O tym, że warto się uczyć od najlepszych nie trzeba specjalnie nikogo przekonywać. Nie zawsze jednak autorytety są w naszym zasięgu.

Na szczęście tak nie jest w tym przypadku: po raz pierwszy na Śląsku, swój autorski program szkoły team coachingu o wdzięcznej nazwie Team Coaching LAB poprowadzą Beata Rycembel i Joanna Zawada-Kubik – jedne z najbardziej uznanych team coachów w Polsce. Organizatorem kursu jest Centrum Coachingu PROGRES z Katowic.

Team Coaching LAB powstał w oparciu o wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu procesów team-coachingowych oraz warsztatów szkoleniowo-rozwojowych, coachingu relacji, przywództwa, komunikacji i zarządzania.

Program szkoły bazuje na najskuteczniejszych, sprawdzonych w praktyce, umiejętnościach i technikach. Proponowane narzędzia mogą być stosowane zarówno przez coachów, facylitatorów czy trenerów, jak i menedżerów.

Podczas warsztatów uczestnicy mają okazję doświadczyć transformacji przechodząc cały proces pracy z grupą. Ważne jest nie tylko co, ale i jak robimy.

Program składa się z 7 dni szkoleniowych (3, 2, 2) i 2 półtoragodzinnych warsztatów telefonicznych – w sumie 46 godzin edukacyjnych akredytowanych w International Coach Federation jako CCE (Coaching Continuing Education Units).

Więcej informacji o szkole: TUTAJ